Klienci

LINNIE LOTNICZE

Można powiedzieć, że w praktyce nie ma w Polsce towarzystwa lotniczego któremu nieznany jest adres; 11 Listopada 55 w Michałowicach k//Warszawy. Bliskość lotniska im. Fryderyka Chopina i tysiące zrealizowanych zamówień dla personelu latającego i pokładowego robi swoje. Naszą renomę zbudowali użytkownicy. Piloci którzy przedwczoraj latali na Embrayerach w EUROLOCIE, wczoraj na Boeingach w PLL LOT a dziś dosiadają Airbusa w barwach WIZ ZAIR, kiedy potrzebują doskonałego munduru, jadą prosto do Michałowic.

HOTELE

Jedna z najbardziej prestiżowych sieci hotelowych w Polsce - QUBUS HOTELS od wielu lat korzysta z naszych usług. Oni naprawdę dbają o swój wizerunek. Większość hoteli nie przywiązuje znaczenia do wyglądu swoich pracowników ani do komfortu użytkowania strojów służbowych. Te, na których zasady wolnego rynku wymuszą zmianę podejścia na pewno trafią do nas.

TELEFONY KOMÓRKOWE

Mogliśmy więcej, ale tylko przez dwa lata ubieraliśmy pracowników salonów sprzedaży POLSKIEJ TELEFONII KOMÓRKOWEJ. Potem była zmiana logo i zaczęła się ERA T-MOBILE. Zdobyte przy tym projekcie doświadczenie - bezcenne. 3500 konsultantów, 850 punktów sprzedaży położonych pomiędzy SZCZECINEM, USTRZYKAMI GÓRNYMI, SUWAŁKAMI I TUROSZOWEM. Indywidualne pomiary i dostawy door to door. To był wtedy najlepiej ubrany telekom w naszym kraju.

PROMY

W powietrzu, na lądzie i na wodzie. Załogi statków transoceanicznych byli i są naszymi wiernymi Klientami. Stosujemy hydrofobowe tkaniny mundurowe, a więc nie ma ryzyka przemoknięcia na morzu. Najbardziej galowe mundury kapitańskie to też nasza domena. Jest się czym pochwalić.