Klienci

LINNIE LOTNICZE

Renoma firmy Best Tailor budowana jest głównie na kontraktach z ogromnymi liniami lotniczymi. Umowy na lata, tysiące wyprodukowanych mundurów dla personelu latającego i pokładowego pomogły nam wypracować profesjonalny system niezawodnej produkcji uniformów i komunikacji z klientem. Sprostaliśmy wymaganiom lotniczych gigantów jak Eurolot, PLL LOT oraz WizzAir.

HOTELE

Wygląd, a przede wszystkim komfort użytkowania strojów służbowych są niezwykle ważne. Profesjonalnie i jednakowo ubrany personel momentalnie podwyższa klasę hotelu oraz wpływa na pozytywne odczucia klienta. Na współpracę z naszą firmą zdecydowała się m.in. prestiżowa sieć hoteli QubusHotels, który od wielu lat korzysta z naszych usług.

SALONY SPRZEDAŻY

Nienagannie ubrani konsultanci wzbudzają zaufanie klientów oraz udoskonalają wizerunek marki. Doświadczenie zdobyte podczas współpracy z Erą okazało się bezcenne. Ponad 3500 ubranych przez nas konsultantów w 850 punktach sprzedaży w całej Polsce pozwoliło nam zaimplementować system indywidualnych pomiarów oraz dostaw bezpośrednio pod drzwi salonu.

PROMY

W powietrzu, na lądzie i na wodzie. Załogi statków transoceanicznych były i są naszymi wiernymi Klientami. Stosujemy hydrofobowe tkaniny mundurowe, które minimaluzują ryzyko przemoknięcia na morzu.