Tkaniny

Jesteśmy grupą ludzi od lat zajmującą się kreacją, produkowaniem i dostawą ubrań dla firm i korporacji. Nasze produkty spotkać można  w salonach sprzedaży firm telekomunikacyjnych, na pokładach statków i samolotów lub w zaciszu hotelowych korytarzy.

 

Marynarki, spodnie, spódnice i kamizelki produkujemy używając najlepszej jakości tkanin będących mieszankami Poliestru Wełny i Lycry. Oferowane przez nas tkaniny są wytrzymałe na intensywną eksploatację i dzięki dodatkowi Teflonu, odporne na wszelkie zaplamienia. Najbardziej popularne od lat kolory korporacyjne to granat i antracyt ale w naszej ofercie znajdą Państwo taki kolor jaki sobie wymarzycie.  

 

Koszule i bluzki produkujemy z mieszanek bawełny dla zwiększenia wytrzymałości użytkowania. 

Szczególną część naszej oferty stanowią ubrania "na miarę". Nasi specjaliści odwiedzają Klientów w dogodnym dla nich miejscu, ustalaja odpowiednie wymiary i po krótkim czasie dowożą gotowe ubrania. Dysponujemy najwyższej jakości szlachetnymi wełnami z których szyjemy miarowe ubrania. Koszule i bluzki produkowane są z najlepszych tkanin bawełnianych.