Sklep detaliczny
  • 22 723 90 12
  • biuro@best-tailor.pl

Firmę Best Tailor tworzą ludzie od lat związani w przemysłem odzieżowym. W naszym zespole zajmujemy się kreacją, produkowaniem i dostawą ubrań dla firm i korporacji. Dzięki współpracy z różnorodnymi klientami, nasze produkty spotkać można na pokładach statków i samolotów, w salonach sprzedaży oraz w zaciszu hotelowych korytarzy.

Wygląd w życiu każdego mężczyzny i kobiety jest jednym z kluczowych elementów naszej kultury, swoistą wizytówką wyrażającą naszą osobowość, zamiłowanie do barw, przywiązanie do tradycji, czymś co nas określa i to jak określamy samych siebie.

W Best Tailor wierzymy w personalizacje ubioru i to, że nasi klienci wiedzą najlepiej jak chcą by wyglądała ich firma, dlatego wskazówki jakie od państwa dostajemy towarzyszą nam na każdym etapie produkcji, począwszy od grafik wektorowych i projektów krojów, a kończąc na zawartości pudełka, które dociera do Państwa drzwi z ubraniami zaprojektowanymi tak naprawdę przez Państwa jedynie z naszą pomocą.

Dwadzieścia lat doświadczenia w branży nauczyło nas bardzo wiele w zakresie technologii przemysłu odzieżowego, jak i samych oczekiwań.

Best Tailor — ponieważ zasługujesz na to, co najlepsze.