Koszule pracownicze / firmowe z logo

Koszule szyte na miarę

Strój pracownika — zwłaszcza w branży hotelarskiej czy lotniczej jest jednym z najważniejszych elementów identyfikujących daną osobę z konkretną firmą. Starannie dobrany, uszyty z najlepszej jakości materiałów i noszony z dumą wpływa na pozytywne postrzeganie marki, a także — świadczy o szacunku dla klienta. Jako doświadczeni specjaliści zajmujemy się kreowaniem, produkcją oraz dystrybucją ubrań dla firm. Koszule pracownicze tworzymy z pasją, według najnowszych standardów mody, sprawiając, że są trwałe, wygodne i niezwykle eleganckie.

Oxford – ODS

Koszula męska slim cut z długim rękawem, kołnierz typu KENT.
Dla wszystkich wariantów długi lub długi rękaw.
Dostępne warianty:

Dostępne warianty:
York – YDS

Koszula męska slim cut z długim rękawem, kołnierz typu BUTTON DOWN
Dla wszystkich wariantów długi lub długi rękaw.
Dostępne warianty:

Milano – MDS

Koszula męska slim cut z długim rękawem, kołnierz typu FLY.
Dla wszystkich wariantów długi lub długi rękaw.
Dostępne warianty:

Aero – ARD

Koszula męska pilota, regulator długi rękaw.
Opcjonalne dystynkcje CAPTAIN
Dla wszystkich wariantów długi lub długi rękaw.
Dostępne warianty:

Najlepsza koszula firmowa z logo? Tylko od Best Tailor!

Projektując, a następnie szyjąc naszą odzież pracowniczą, korzystamy z najlepszych tkanin od sprawdzonych producentów. Są to materiały o mocnym, pięknym splocie, doskonałych właściwościach termoregulacyjnych, jak również szlachetnym wyglądzie. Ich wysoka jakość czyni z nich niezwykle komfortowe w użytkowaniu i trwałe — nawet pomimo częstego prania czy prasowania — elementy codziennego uniformu. To wszystko sprawia, że zamówiona w Best Tailor koszula firmowa z logo stanowi nieodłączny element stroju pracowniczego w Państwa przedsiębiorstwie.

Naszym Klientom pragniemy dostarczać najwyższej jakości, szyte na miarę koszule oraz mundury, dlatego, jeśli są Państwo zainteresowani bliższym poznaniem szczegółów współpracy, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na każde pytanie i doradzimy w wyborze poszczególnych rozwiązań.

Koszule pracownicze szyte na miarę

Niektóre zawody wymagają od pracowników — jeśli nie noszenia munduru — to dokładnie opisanej odzieży firmowej. Bardzo często obowiązkowe koszule pracownicze noszą osoby zatrudnione do obsługi rejsów pasażerskich (morskich lub lądowych), hoteli oraz ekskluzywnych restauracji. Im bardziej prestiżowy zawód lub firma, tym większą uwagę przykłada się do ubioru. To dzięki niemu głównie klienci mogą rozpoznać w tłumie osoby gotowe im pomóc, poznają rangę pracownika i wiele innych. Dobrze skrojona koszula to także wygoda i komfort pracownika.

Koszula firmowa z logo

Rozpoznawalność marki oraz identyfikacja załogi to znacznie więcej, niż tylko schludny ubiór. Koszula firmowa z logo to doskonały sposób na podkreślenie roli firmy w danym przedsięwzięciu i rozróżnienie od konkurencji. Szyjemy koszule w kilku wariantach, dlatego z pewnością wybierzesz u nas coś, co pozwoli Ci skompletować elegancki strój pracowników. Wśród koszul najpopularniejsze są modele Oxford (slim cut z kołnierzem typu Kent), York (slim cut z kołnierzem Button Down), Milano (slim cut z kołnierzem typu Fly) oraz Aero (klasyczne koszule dla pilotów).

Wygodne, luksusowe koszule szyte na miarę

Materiały, z których szyjemy odzież pracowniczą pochodzą od najlepszych europejskich producentów, głównie włoskich. Koszule zaprojektowane i wykonane w Best Tailor charakteryzuje wyjątkowa odporność na plamy, intensywną eksploatację oraz częste pranie. Dodatkowo tkaniny ułatwiają prawidłową termoregulację ciała, przez co są wygodne do noszenia nawet podczas pracy w wysokich temperaturach. Elegancki krój, a także doskonałe dopasowanie do figury noszącego zapewniają koszule szyte na miarę. Jeśli zależy Ci na nienagannym, ekskluzywnym stroju dla Twoich pracowników, zapoznaj się z pełną ofertą firmy Best Tailor!