Marynarki męskie

Męskie marynarki szyte na miarę

Wiele zawodów — policjant, przedstawiciel handlowy, kapitan statku, żołnierz, biznesmen, kolejarz czy obsługa hotelowa — wymaga specyficznego ubrania dla swoich pracowników, które, nie tylko będzie praktyczne i wygodne w użytkowaniu, ale będzie również wizytówką danej formacji. W Best Tailor zajmujemy się kreacją, produkcją oraz dostarczaniem wysokiej jakości marynarek i innych części garderoby dla różnego rodzaju firm i korporacji. Oferujemy wizytowe, robocze i nieformalne marynarki szyte na miarę o różnych krojach, fasonach i wymiarach. Dzięki zastosowaniu najlepszych tkanin i dodatków, a także wysokiej precyzji szycia, ubrania, które opuszczają naszą pracownię, odpowiednio przechowywane i użytkowane z powodzeniem przetrwają wiele lat i będą prezentować się nienagannie niezależnie od obowiązującej mody.

Bronx SV – BXS
Marynarka męska slim cut, jednorzędowa, 1 guzik, dwa rozcięcia z tyłu. Dostępne warianty:
Betiz SV – BES
Marynarka męska slim cut, jednorzędowa, 2 guziki, dwa rozcięcia z tyłu.
Dostępne warianty:
Boston SV – BSS
Marynarka męska classic cut, jednorzędowa, 2 guziki, dwa rozcięcia z tyłu. Dostępne warianty:

Mundury

Nienaganna elegancja, pewność siebie i zaufanie. Na pokładzie podniebnych i oceanicznych transatlantyków Kapitan jest BOSSEM i dba o bezpieczeństwo pasażerów. My dbamy o jego uniform.

Belfast CV – BLC
Męska pilota, jednorzędowa, 2 guziki, centralne rozcięcie z tyłu.
Opcjonalne dystynkcje CAPTAIN
Dostępne warianty:
Berlin SV – BRS
Marynarka męska pilota, dwurzędowa, dwa rozcięcia z tyłu.
Opcjonalne dystynkcje CAPTAIN
Dostępne warianty:

Marynarka szyta na miarę (M2M / made to measure) — sprawdź, jaki uniform możesz u nas zamówić

Szyjemy m.in. jednorzędowe marynarki męskie typu slim cut z rozcięciami z tyłu, tradycyjne marynarki classic cut, a także mundury dla kapitanów statków i pilotów. Stosujemy starannie wyselekcjonowane tkaniny mieszane oraz najszlachetniejsze wełny — 120’s, 130’s czy 150’s. Gwarantujemy doradztwo w wyborze modeli oraz pełne wsparcie techniczne na każdym etapie produkcji. Oferujemy też różne możliwości wykończenia oraz wiele dodatków. Serdecznie zachęcamy do współpracy!

Marynarka szyta na miarę — wysokiej jakości ubranie, które posłuży Ci przez lata

Dobrze skrojona i dopasowana marynarka z wysokiej jakości materiału zapewnia i nie tyko komfort użytkowania, ale też jest bardzo trwała. Doskonale wiemy, że są zawody, w których noszenia tej części garderoby wymaga na co dzień etykieta. Stąd też szczególną uwagę w realizacji zamówień zwracamy zarówno na to, aby marynarka dobrze leżała na użytkowniku, jak również gwarantowała odprowadzanie ciepła czy nadmiaru wilgoci z ciała. Szyte na miarę modele, jakie Klienci znajdą w naszym sklepie z pewnością zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających konsumentów.

Best Tailor — marynarki szyte na miarę Twoich potrzeb

Doskonale wiemy, że marynarki dostępne w sklepach nie zawsze dobrze leżą na każdym typie sylwetki. Jedynym rozwiązaniem pozostaje więc uszycie tego elementu stroju na miarę. Niezależnie od tego, czy jesteś pilotem, kapitanem statku, czy po prostu szukasz marynarki męskiej dopasowanej do Twojej sylwetki — u nas możesz liczyć na fachowe wsparcie od pierwszej wizyty. Zadbamy o dokładne zdjęcie wymiarów, zaproponujemy Ci kolor oraz materiał o odpowiedniej gramaturze — byś czuł się swobodnie i elegancko w każdej sytuacji.

Jedno lub dwurzędowe marynarki z najlepszych materiałów

Nawet najlepiej dopasowana marynarka męska może okazać się niekomfortowa w użytkowaniu, jeżeli materiał, z którego została wykonana będzie zawierał zbyt dużo sztucznych dodatków. To spowoduje, że nie tylko pocenie użytkownika, ale też nieprzyjemne elektryzowanie się materiału. Nasze realizacje przygotowujemy z wysokiej jakości najszlachetniejszej wełny. Dzięki temu są one trwałe, eleganckie, nie chłoną zapachów, a do tego — idealnie nadają się do noszenia przez cały rok, gdyż wełna ma doskonałe właściwości termoregulacyjne.

Jeżeli jesteś zainteresowany skorzystaniem z oferty marynarek szytych na miarę — serdecznie zapraszamy do kontaktu.