Marynarki męskie

Męskie marynarki szyte na miarę

Wiele zawodów — policjant, przedstawiciel handlowy, kapitan statku, żołnierz, biznesmen, kolejarz czy obsługa hotelowa — wymaga specyficznego ubrania dla swoich pracowników, które, nie tylko będzie praktyczne i wygodne w użytkowaniu, ale będzie również wizytówką danej formacji. W Best Tailor zajmujemy się kreacją, produkcją oraz dostarczaniem wysokiej jakości marynarek i innych części garderoby dla różnego rodzaju firm i korporacji. Oferujemy wizytowe, robocze i nieformalne marynarki szyte na miarę o różnych krojach, fasonach i wymiarach. Dzięki zastosowaniu najlepszych tkanin i dodatków, a także wysokiej precyzji szycia, ubrania, które opuszczają naszą pracownię, odpowiednio przechowywane i użytkowane z powodzeniem przetrwają wiele lat i będą prezentować się nienagannie niezależnie od obowiązującej mody.

Bronx SV – BXS
Marynarka męska slim cut, jednorzędowa, 1 guzik, dwa rozcięcia z tyłu. Dostępne warianty:
Betiz SV – BES
Marynarka męska slim cut, jednorzędowa, 2 guziki, dwa rozcięcia z tyłu.
Dostępne warianty:
Boston SV – BSS
Marynarka męska classic cut, jednorzędowa, 2 guziki, dwa rozcięcia z tyłu. Dostępne warianty:

Mundury

Nienaganna elegancja, pewność siebie i zaufanie. Na pokładzie podniebnych i oceanicznych transatlantyków Kapitan jest BOSSEM i dba o bezpieczeństwo pasażerów. My dbamy o jego uniform.

Belfast CV – BLC
Męska pilota, jednorzędowa, 2 guziki, centralne rozcięcie z tyłu.
Opcjonalne dystynkcje CAPTAIN
Dostępne warianty:
Berlin SV – BRS
Marynarka męska pilota, dwurzędowa, dwa rozcięcia z tyłu.
Opcjonalne dystynkcje CAPTAIN
Dostępne warianty:

Marynarka szyta na miarę (M2M / made to measure) — sprawdź, jaki uniform możesz u nas zamówić

Szyjemy m.in. jednorzędowe marynarki męskie typu slim cut z rozcięciami z tyłu, tradycyjne marynarki classic cut, a także mundury dla kapitanów statków i pilotów. Stosujemy starannie wyselekcjonowane tkaniny mieszane oraz najszlachetniejsze wełny — 120’s, 130’s czy 150’s. Gwarantujemy doradztwo w wyborze modeli oraz pełne wsparcie techniczne na każdym etapie produkcji. Oferujemy też różne możliwości wykończenia oraz wiele dodatków. Serdecznie zachęcamy do współpracy!