Mundur marynarki handlowej

Dobrze skrojony mundur to podstawa uposażenia każdego członka załogi marynarki handlowej. W naszym zakładzie oferujemy Państwu szycie umundurowania z najwyższej jakości tkanin premium. Wykorzystujemy również wysokogatunkową wełnę importowaną z Włoch, a koszule uszyte z bawełny egipskiej gwarantują komfort pracy nawet przy wysokich temperaturach. Naszym Klientom dostarczamy mundury odpowiednie dla poszczególnych stopni, a każdy projekt wykonany jest z należytą starannością.

Mundur marynarki handlowej oraz dodatki

U nas zamówią Państwo kompletne umundurowanie marynarki handlowej na różne pory roku. Szyjemy także odpowiednie nakrycia głowy, dzięki czemu każdy marynarz otrzyma pełen zestaw ubrań wykonany przez specjalistów w dziedzinie tworzenia odzieży korporacyjnej. Nasze mundury można zobaczyć na wielu statkach. Wysoka jakość produktów oraz doświadczenie w obsłudze Klienta firmowego to niejedyne zalety Best Tailor! Zapraszamy do składania zamówień!

Profesjonalny mundur marynarki handlowej

Elegancki mundur marynarki handlowej zamówiony w Best Tailor to doskonały sposób na podkreślenie prestiżu wykonywanych zadań w ramach codziennych obowiązków. Wykonany z materiałów klasy premium zapewnia noszącemu odpowiednią termoregulację i nienagannie układa się na sylwetce. Tkaniny sprowadzane z Włoch specjalnie na potrzeby szycia mundurów oraz innych specjalistycznych strojów korporacyjnych, wyglądają niezwykle profesjonalnie.

Mundur marynarki handlowej na każdą porę roku

W Best Tailor specjalizujemy się w projektowaniu oraz produkcji mundurów odpowiednich na różne pory roku. Dzięki temu marynarze marynarki handlowej mogą zaopatrzyć się u nas w pełne umundurowanie. Dobrze dobrany mundur i koszule z bawełny egipskiej pozwalają zachować komfort przez cały czas noszenia. Szyjemy mundury damskie oraz męskie, a także odpowiednie nakrycia głowy.

Mundury marynarki handlowej i nie tylko od Best Tailor

Od lat specjalizujemy się w dostarczaniu najlepszych jakościowo ubrań do firm oraz korporacji. Mundury marynarki handlowej szyjemy na miarę z tkanin z dodatkiem wysokogatunkowej wełny. Jeśli szukasz sprawdzonego dostawcy odzieży pracowniczej dla załogi statku, samolotu lub innych — skontaktuj się z nami! Współpracujemy z największymi firmami, a nasze projekty służą pracownikom wielu korporacji.

Dlaczego my?

Wieloletnia praktyka
Najwyższa jakość świadczonych usług
Międzynarodowe doświadczenie