Odzież hotelowa

Ubrania służbowe dla hoteli

Odpowiednio dobrana odzież dla obsługi hotelowej to jeden z podstawowych elementów niezbędnych do pozytywnego odbioru miejsca przez gości. Starannie zaprojektowane uniformy, z uwzględnieniem elementów indywidualnych dla danego obiektu, podkreślają profesjonalizm świadczonych usług, wysokie kompetencje obsługi, a także pozwalają odróżnić obsługę hotelową od gości. Przygotowanie ubrań służbowych dla pracowników różnych działów pomaga klientom w rozpoznaniu pełnionych przez załogę funkcji, a tym samym szybsze zwrócenie się z pytaniem do właściwej osoby.

Wysokiej jakości odzież hotelowa

Personel mierzy się z wieloma zadaniami i sytuacjami, niezależnie od pełnionej funkcji. W hotelu liczy się nie tylko wygląd ubrań, ale również ich użyteczność. Oprócz nienagannej prezencji, strój służbowy powinien zapewniać komfort pracy i umożliwiać wykonanie codziennych obowiązków. Dlatego ubrania wykonane przez nas charakteryzuje wygoda noszenia oraz łatwość w utrzymaniu czystości. Szyjemy jedynie z materiałów wysokiej jakości, dlatego nawet po wielokrotnym praniu utrzymują one nienaganny fason.

Odzież dla recepcji

Recepcja odgrywa najbardziej reprezentatywną rolę w obiekcie — to tam kierują się goście przekroczywszy próg hotelu. Odpowiednio zaprojektowana odzież dla pracowników podnosi prestiż całego miejsca. W zależności od potrzeb mogą Państwo zamówić garnitury, garsonki czy służbowe sukienki odpowiadające kolorystyką estetyce firmy. Praktyczne dodatki oraz uniwersalne, eleganckie fasony sprawiają, że każdy pracownik wygląda nienagannie, a jednocześnie może czuć się komfortowo w służbowym stroju.

Ubrania służbowe szyte na miarę

Indywidualne skrojenie odzieży służbowej na miarę daje gwarancję nieskazitelnego wyglądu oraz niezbędnego komfortu w pracy. Zbyt luźny lub ciasny uniform nie tylko układa się nieestetycznie, ale może zwrócić uwagę gości hotelowych, a także obniżać pewność siebie personelu. Dlatego warto zainwestować w odpowiednio skrojone ubrania dla pracowników hoteli. Jeśli mają Państwa pytania dotyczące oferty — zapraszamy do kontaktu.

Dlaczego my?

Wieloletnia praktyka
Najwyższa jakość świadczonych usług
Międzynarodowe doświadczenie