Cennik - Szycie na miarę Warszawa

Wiele osób zastanawia się, ile kosztuje szycie na miarę (Warszawa). Cennik, który znajduje się na tej stronie, zawiera podstawowe informacje o cenach produkcji różnych części garderoby. Nie mogliśmy w nim umieścić dokładnych kwot, ponieważ koszty zakupu ubrań szytych na miarę w Warszawie różnią się w zależności od licznych czynników. Cena jest uzależniona m.in. od tkanin i dodatków wykorzystanych do produkcji, trudności projektu, techniki wykonania i ewentualnych dodatkowych życzeń klienta.

czytaj więcej

Jak można się domyślać, odzież szyta z wysokiej jakości materiałów jest droższa od tej tworzonej z tkanin o nieco niższym standardzie. Ponadto, jeśli klient wybierze czasochłonny projekt o wysokim stopniu skomplikowania, wymagający dużej precyzji, to musi liczyć się z tym, że usługa szycia na miarę w Warszawie wyniesie go więcej niż osobę decydującą się na prosty projekt. Dodatkowo trzeba pamiętać, że cena zależy również od wybranych dodatków. Guziki wykonane z wysokiej jakości materiałów, cechujące się oryginalną estetyką na pewno zwiększą kwotę zamówienia. Zapewniamy jednak, że jesteśmy w stanie zaproponować opcję dla osób zarówno o większym, jak i mniejszym budżecie.

Szycie na miarę (Warszawa) – cennik

Niektórzy zastanawiają się, dlaczego ceny ubrań szytych na miarę są wyższe od kosztów zakupu gotowej odzieży dostępnej w sklepach. Odpowiedź jest prosta – produkty tworzone na zamówienie są dopracowywane i wykonywane z najwyższą starannością. Ich uszycie zajmuje znacznie więcej czasu niż masowa produkcja. Ponadto ubrania szyte na miarę w Warszawie znacznie różnią się jakością od gotowej odzieży dostępnej w popularnych sieciówkach. Produkujemy je z najlepszych materiałów, dzięki czemu są solidne i mogą posłużyć przez bardzo długi czas. Kupując ubrania szyte na miarę w Warszawie, nie musisz regularnie wymieniać garderoby, a co za tym idzie, masz szansę zaoszczędzić w dłuższej perspektywie.

Szycie na miarę (Warszawa) – ile kosztuje?

Chcesz dowiedzieć się, ile kosztuje szycie na miarę w Warszawie? Cennik dostępny na niniejszej stronie zawiera tylko podstawowe informacje o kosztach. Aby uzyskać dokładną wycenę, należy umówić się z nami na spotkanie. Podczas pierwszej konsultacji wspólnie omówimy szczegóły dotyczące okazji, na którą potrzebujesz odzież. Ponadto wybierzemy materiał, krój i dodatki, a także wykonamy pomiary. Następnie rozpoczynamy szycie na miarę w Warszawie, aby po około sześciu tygodniach zaprosić Cię na przymiarki. Pamiętaj, że w dniu złożenia zamówienia pobieramy zaliczkę w wysokości 50% całej usługi. Resztę kwoty należy dopłacić podczas odbierania odzieży.

Gwarantujemy doskonały stosunek jakości do ceny! Możesz być pewien, że wybór naszych usług to świetna decyzja. Zatem nie trać już czasu na wyszukiwanie w internecie hasła: “szycie na miarę Warszawa cennik”, lecz już dziś skontaktuj się z naszym zespołem i ustalmy datę spotkania. Jesteśmy całkowicie przekonani, że się nie zawiedziesz i przyszłości chętnie ponownie skorzystasz z naszej oferty.

CENNIK MTM CLASSIC

CENNIK MTM HALF CANVAS

CENNIK BESPOKE

GARNITUR 2-CZĘŚCIOWY  OD 2699

GARNITUR 3- CZĘŚCIOWY OD 3299

MARYNARKA OD 1899

SPODNIE OD 899

KAMIZELKA OD 699

GARNITUR 2-CZĘŚCIOWY OD 3799

GARNITUR 3- CZĘŚCIOWY OD 4499

MARYNARKA OD 2699

SPODNIE OD 1199

KAMIZELKA OD 949

INDYWIDUALNA WYCENA

KOSZULA OD 349

 

KOSZULA

  • STANDARD OD 499
  • PREMIUM OD 699